Regionální poradkyně MN

Zde najdete seznam Moderních nosiček, které se zároveň věnují i poradenství a pomáhají, podporují  a inspirují další rodiče v tomto úžasném spojení. Pokud si nejste něčím úplně tak jisti a nalezenete zde poradkyni ve vašem okolí, neváhejte se na ni obrátit smiley

573e34590b52c_karolinaphoto16

Denisa Bel Hadjsalah - Liberec - Liberecký kraj - Lektorka Die Trageschule

Co nabízím: kompletní individuální poradenství v oblasti nošení pro začátečníky i pokročilejší, skupinové kurzy, nosítkové workshopy a poradenství, dále nabízím podporu ohledně laktačního poradenství, látkových plenek a bezplenkové komunikační metody. Mám půjčovnu šátků a nosítek a pomohu s koupí vlastního šátku či nosítka, nového či z druhé ruky v ČR i v zahraničí :)

Jsem mámou 4 dětí, díky nošení jsem nalezla nový směr, kam se v životě dál posunout, šátkům vděčím za mnohé, nejen za volné ruce, ale i za spousty přátel, informací a nových zkušeností :) 

Kontakt: E-mail: denisabhs@gmail.com, tel: 777476062, Web: www.moderninosicky.cz www.pujcovnasatku.cz

KATEKate Julie Jarischová - MOST - Zkušená MN

Co nabízím: ráda si s vámi popovídám o zásadách správného nošení, poradím s výběrem vhodného šátku či nosítka a naučím vás cokoli od základního úvazu KSK po pokročilé vázání na bok i záda. 

Jsem Kate Julie a jsem zasloužilou nosičkou svého dvouletého syna :)  

Kontakt: Kontaktovat mě můžete na můj fb profil: Kate Julie Jarischová,                               E-mail: kj.jarischova@seznam.cz nebo sms zprávou na 734 534 630

Barbora Lančová

Barbora Lančová - Praha a okolí Jihlavy - Zkušená MN

Co nabízím: nabízím pomoc s navázáním miminka (na břicho i na záda), pomoc s nastavením nosítka, možnost vyzkoušet šátky a nosítka, které aktuálně mám, konzultaci k výběru šátku nebo nosítka.

 Jsem maminka dvou dětí, ještě před narozením prvního jsem věděla, že nechci kočárek a hledala jsem alternativu... Nyní nosím, kojím, obě miminka spala v hacce... Ráda poradím a pomůžu každému, kdo o to požádá.

Kontakt:  nemcovb@gmail.com, telefon 736 656 311, fb Barbora Lančová 

Monika Váchová

Monika Váchová - Česká Lípa a okolí - Lektorka V Bavlnce 1

Co nabízím: kurzy pro začátečníky i pokročilé, po domluvě možné i individuální poradenství, podpůrnou skupinku

Jsem hlavně maminka dvou malých kluků, prvního jsem nosila v šátku od třetího týdne, mladšího od narození. Již od začátku roku 2015 pořádám nosící srazy, kde jsem učila maminky vázat (hlavně na záda), o rok později jsem zavedla i kurzy nošení dětí na Českolipsku. Jinak se věnuji ráda testování šátků, hraji na kytaru (špatně), zpívám (falešně) a občas i něco uháčkuji a ušiji.

Kontakt: 721 007 990, monivach@gmail.com,   facebook.com/moncinkafacebook.com/popelkababywearing

2017-10-14_13

Nikol Čermáková - Oblast působení: Přerov a blízké okolí. - Zkušená MN

Co nabízím: Mohu naučit /ukázat  základní úvazy, úvazy na zada, pokročilejší úvazy.  Poradím s výběrem šátku či nosítka. A mohu dát, ,základní kurz'' co se týče informací o nošení a všeho kolem.

Jsem maminka dvou dětí (dcera 2,5 roku a syn 4 měsíce ), obě děti nosím s láskou.  Vyzkoušeli jsme spolu mnoho šátků a nosítek. A učíme a radíme maminkam v okolí. 

Kontakt: (mail, telefon, FB, stránky) PodanaN@seznam.cz,  730816143,  FB: Niki Čermáková (regio skupinka kde jsem moderátorem - Nosímeděti na srdci v Přerově a okolí )

21370903_10154897725786188_5049262679314592310_n

Soňa Nosková - Kladno a okolí, Praha (ideálně Praha 5, 6) - Lektorka V Bavlnce 1 + 2, vázání dvojčat u Back on trees

Co nabízím: poradenství vázání šátku. Nepravidelně vypisuji kurzy vázání na břicho nebo záda (pro max. 5 účastníků) a nabízím i individuální poradenství.

3 děti, z toho 2 výhradně nošené, a vyzkoušela jsem spoustu šátků či nosítek. 

Kontakt: (mail, telefon, FB, stránky) sona.noskova@gmail.com, 723035294, na FB Soňa Nosková

 

DSC_0103

Klára Müllerová - Nymburk a okolí - Zkušená MN

Nabízím: Pomoc při výběru vhodného šátku či nosítka, naučení základních úvazů jako KSK,Batoh,DK,JK, možnost naučení na regio              srazu v Nymburce

Jsem maminkou dvou holčiček a i když mladší šátkování pomalu odrůstá, snažím se být v tomto odvětví v obraze,abych vám mohla předat ucelené rady. Ráda pomůžu s výběrem šátku či nosítka i s prvním navazováním ."

Kontakt: Klarussa@seznam.cz a FB Klára Müllerová

IMG_4048

Klára Doucková - Náchod (východní čechy) - Zkušená MN

Co nabízím: Naučím vázat vpředu, vzad, na bok, poradím  s výběrem nosítka a jeho nastavením. 

Svého syna pouze nosím, využívám jak šátky, tak nosítka. Vázat jsem se učila ještě před samotným těhotenstvím od kamarádek s jejich dětmi a následně podle videí na Youtube. Ráda se učím a zkouším nové úvazy, spojím tak příjemné s užitečným.

Kontakt: DouckovaKlara@gmail.com, Klár Doucková (FB).

20171123_152604

Martina Stuchlíková - Zlín a okolí - Zkušená MN

Co nabízím: Pomoc se začátky vázání šátku. Radu ve výběru šátku nebo nosítka. Podporu začínajícím maminkám. Také sdílení a vzájemnou podporu maminek z regionální skupiny ve Zlíně.

Nošení mého syna mi velmi usnadnilo spoustu věcí, proto jsem ráda, když svou podporu mohu poskytnout, a tim ulevit/ pomoci, další mamince a jejímu miminku. Je to můj koníček, díky němuž jsem rozšířila své obzory a nalezla spousty přátel..

Kontakt: FB- Martina Stuchlíková, martina.hozka@seznam.cz

FB_IMG_1505330535982

Petra Königsmarková - Chotěboř, Havlíčkobrodsko - Zkušená MN

Co nabízím: pomáhám s vázáním, s výběrem šátků, úvazy na břicho i na záda. K dispozici mám dva své pujcovaci šátky a tři nosítka v rozmezí použití tři měsíce až cca tři roky.

Jsem máma, která zbožňuje svoje dítě a kontakt s ním. Nošení mě pohltilo a snažím se to krásné z něho předávat dál.

Kontakt: (mail, telefon, FB, stránky) petulkahe@gmail.com, 607830624

image1

Alice Kachlíková - Praha 11, 4, 10, 2 a Votice - Zkušená MN

Co nabízím: Ukázka a pomoc s vázáním KsK, DK, batoh, DH.. poradenství s výběrem šátků a nastavení a pomoc s ergonomickým nosítkem

Je mi 30let, jsem matka dvou dětí ( 1 a 4 roky ) a moc mě baví šátkování..

Kontakt: alice.kachlikova@seznam.cz   724931440

 

IMG_20170223_140958

Eliška Ječmenová - Plzeň + okruh 20 km - jsem mobilní.  - Zkušená MN

Co nabízím: Vázání do šátku, i nastavení různých nosítek na miminko i matku. Hlavně vázání na záda. Úvazy jak základní, tak různé "motanice".. 

Nemám žádný certifikát, nicméně vážu své dítě již 16 měsíců a rozhodně nehodlám jen tak skončit. Jsem ochotná za vámi dojet v případě potřeby a poradit nejen s vázáním prcka.

Kontakt: 731162585 (prosím pouze SMS), nebo na email: eliska.jecmenova@gmail.com, nebe FB 

muj oblicej

Petra Poulová - Žďár nad Sázavou - Zkušená MN

Co nabízím: Snažím se maminkám ukázat i jinou cestu, než je tlačit před sebou kočárek s plačícím miminkem. Učíme nové příchozí maminky vázat, půjčujeme šátky z vlastních zásob, radíme, co je pro miminko nejlepší, snažím se zajišťovat testování. 

Dcera si po narození sama řekla, že chce být u mě a tam už také zůstala :) Na mateřské jsem se postupně naučila háčkovat a šít a tak nyní pomáhám jiným maminkám opravovat vytahané nitky na šátcích a nosítkách.

Kontakt: tel. 728119889, email: petrapikulova@gmail.com, fc.skupinka: Nosíme děti na Žďársku.

21761381_10212242181587237_8041775749096573471_n

Lucie Kotnourová - Praha - lokalita dle domluvy, ideálně Modřany, Anděl, Novodvorská, Budějovická - Zkušená MN

Co nabízím: Poradím s úvazy, výběrem šátku, popovídám o látkování, společném spaní a okrajově i kolem kojení.  

jsem maminka na MD, která má doma dvě princezny  9 měsíců a 3 roky. Baví mě vázání a šíření poselství kontaktního rodičovství.. Pokud si s něčím nevíš rady a stačí ti moje zkušenosti, které jsou, jak se říká nepřenosné, tak jsem pro tebe přesně ta pravá, kterou hledáš :D

Kontakt lucifergar@seznam.cz, 774 828 656,  Fb  - Lucie Kotnourová

 

20170217_154348 (1)

Karolína Urválková - Příbram a okolí - Zkušená MN

Co nabízím: poradenství ohledně výběru šátku či nosítka

Jsem maminka 21m synka, kterého nosím od jeho narození. Kontaktní rodičovství a výchova mi jsou tak moc blízké, že se tím plánuji zabývat i do budoucna a pomáhat ostatním lidem, aby mohli prožívat nekonečnou lásku také. Protože kontaktní rodičovství má smysl.

Kontakt: karolina.urvalkova@gmail.com, 774 648 482,  FB: Karolína Máňa Urválková
 

KAMI

Kamila Štěpánková -Kroměřížsko - Zkušená MN

Co nabízím: Naučení základních úvazů, zdokonalení úvazu, složitější úvazy (břicho, záda, bok), pomoc s výběrem šátku (začátečník, pokročilý).

Nosím druhé dítě. Celkem cca 3.5roku intenzivně. Prošla mi rukami spousta šátků různých značek, složení i délek. 

Kontakt: jancekova.k@seznam.cz

Challote

Martina Duchoslavová - Moravskoslezský kraj, Šumpersko, Praha a okolí - Zkušená MN

 

Co nabízím: kurzy a poradenství, zkracování a opravy šátků, půjčovna

Jsem mladá maminka 2 dětí, které nosím již od narození. Svět šátků mě velmi rychle pohltil a já se začala zajímat o nekonečné možnosti nošení dětí, vyzkoušela desítky šátků a množství úvazů.

Kontakt: informace na FB Nesem lesem nebo mailem na nesemlesem@gmail.com

Aktuality, akce a události

Zde naleznete vždy plánované akce a události, jako jsou srazy, školení a kurzy, hromadné objednávky či slevy a akční nabídky

Všechny akce

Blog Moderních nosiček

#nosenijelaska

Moderní nosičky si v dubnu 2020 přípravily projekt...

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...