Team Admin - Hana Babničová

2. 2. 2018

Jmenuji se Hanka a je mi 33 let. Spolu s přítelem Martinem vychovávám syna Františka, který se narodil v březnu 2015. Na začátku těhotenství jsem o nošení vůbec nevěděla, v říjnu jsem objednala kočárek, v lednu zásobu jednorázových plenek. Pak na mě vykoukl na facebooku odkaz na skupinu Nosíme děti a bylo rozhodnuto. Po zbytek těhotenství jsem koukala na ty krásný nošenečky, jak jsou u maminky spokojený, a těšila jsem se, až poprvé navážu i já to svoje malinký voňavý miminko. Jako asi každá začínající nosička jsem si myslela, že pořídím jeden šátek a ten mi vystačí na celé nosící období, hlavně ať je co nejlevnější. Řeči o gramážích, nosnosti, příměsích jsem nebrala vážně a opravdu věřila, že nám Vatanai Kipawa vydrží po celou dobu nošení. Ťukala jsem si na čelo, když holky dávaly fotky svých komínků a svlíkačky drahých šátků. Pak se Fanoušek narodil, jeho příchod na svět byl trochu těžší a první dny jsme nebyli spolu. Domů jsme se dostali až po devíti dnech. Fanoušek první dny doma hodně plakal. Když jsem ho po dvou dnech doma (bylo mu 11 dní) poprvé navázala do šátku, usnul, ještě jsem neměla uvázaný uzel. Byl to balzám na mé rozhozené hormony. Nejkrásnější pocit co znám. Od té doby jsem nosila denně. Samozřejmě jsem u jednoho šátku nezůstala a dnes ráda zkouším šátky i nosítka. A jak už to tak bývá, tak i když jsem si klepala na čelo, když mi sestra v těhotenství donesla tašku s látkovými plenami a maminka kroutila hlavou, že chci kupovat jednoráz, tak jak jsem měla jasno o nošení, tak jsem na konci těhotenství měla jasno i v používání látkových plen. A Fanoušek je od 8. týdne plně v látce (přece jsem musela spotřebovat tu zásobu nakoupenou v lednu).

 

Hana

Hana

Aktuality, akce a události

Zde naleznete vždy plánované akce a události, jako jsou srazy, školení a kurzy, hromadné objednávky či slevy a akční nabídky

Všechny akce

Blog Moderních nosiček

Team Admin - Denisa Bel – Volné ruce? K nezaplacení!

Jmenuji se Denisa, ročník 84, vyvdala jsem si exotické...

Celý článek

Team Admin - Hana Babničová

Jmenuji se Hanka a je mi 33 let. Spolu s přítelem...

Celý článek

Team MMN - Kate Julie Jarischová

Ahoj, jmenuju se Kate Julie. Mám zatím jediného...

Celý článek

Team MMN - Klára Müllerová

Jmenuji se Klára a už táhnu přes 30. Zanosila jsem...

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...