Team MMN - Klára Müllerová

2. 2. 2018

Jmenuji se Klára a už táhnu přes 30. Zanosila jsem si už před sedmi lety svou první dceru Emičku. Tenkrát byl ale facebook,co se týká skupin o nošení, ještě v plenkách a mě ani nenapadlo něco podrobněji hledat. Nosila jsem v elastiku Pentelka ( :D) asi do devíti měsíců a užívala si to. Emča ale nebyla tak kontaktní a s chozením nám ustalo nošení.
Druhou holčičku Stelu mám po dlouhých šesti letech čekání a o to více jsme se na ní připravili. Nastudovala jsem zase nošení v šátku, připravila na ten fakt celou rodinu a společně jsme se těšili. Malou Stelču si občas ponosila i starší Emča nebo tatínek v nosítku. Teď už jí je 16 měsíců. Někdo truchlí,že v tomto věku už se jejich děti nosit nechtějí , ale já věřím, že si nošení ještě nějaký čas užijeme.

Za ten čas jsem vystřídala několik šátků vlastních, půjčených a testovacích, vyzkoušela plno úvazů (někdy dopadly spíš vesele než úspěšně) a otestovala mnoho nosítek než jsme našli to,které bude pro nás dokonalé. Založila jsem regionální skupinku pro holky z okolí,které se zajímají o nošení dětí a ukázala pár novým maminkám jaké je to krásné (a praktické ) mít miminko u sebe . To mě teď asi dokáže potěšit opravdu nejvíc, když se na mne s důvěrou obrátí třeba nějaká kamarádka ,nechá si o nošení něco povědět a pak začne nosit také.

Do budoucna se těším,že i když mi Stelča odroste, budu nošení podporovat dál...už teď mám dvě maminky,které plánují,že své druhé děti budou určitě nosit…

Aktuality, akce a události

Zde naleznete vždy plánované akce a události, jako jsou srazy, školení a kurzy, hromadné objednávky či slevy a akční nabídky

Všechny akce

Blog Moderních nosiček

Team Admin - Denisa Bel – Volné ruce? K nezaplacení!

Jmenuji se Denisa, ročník 84, vyvdala jsem si exotické...

Celý článek

Team Admin - Hana Babničová

Jmenuji se Hanka a je mi 33 let. Spolu s přítelem...

Celý článek

Team MMN - Kate Julie Jarischová

Ahoj, jmenuju se Kate Julie. Mám zatím jediného...

Celý článek

Team MMN - Klára Müllerová

Jmenuji se Klára a už táhnu přes 30. Zanosila jsem...

Celý článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...